Teslimat Ve İade

TESLİMAT SÖZLEŞMESİ

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler ödeme onayı alındıktan sonra, en geç 3 iş günü içinde hafta içi 08:30 ile en geç 16:00 arası işleme alınarak kargoya verilir. Cuma saat 12.00’den sonra vermiş olduğunuz siparişler pazartesi sabahı saat 08.30’da işleme alınarak en geç 3 gün içinde kargoya verilir. Resmi tatil ve bayram tatillerinde verdiğiniz siparişler şirketimizin ve kargo şirketinin çalışma saatlerindeki esneklik sebebi ile tatil bitimi en geç ilk 3 iş gününde kargoya verilir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin içinde/üzerinde size ulaştırılmaktadır.

*Kapıda  ödemeli siparişleriniz yalnızca adresinize teslim edilecektir.

*Önemli not: Sipariş oluşturma esnasında girilen adres bilgilerinin yetersiz olması durumunda onaylanmış  siparişleriniz iptal edilir.

İade Şartları

Sitemizden satın almış olduğunuz bir ürünü, teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içinde www.azegreen.com’un düzenlemiş olduğu fatura* ve iade nedeninizi içeren bir notla birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü www.azegreen.com’a göndermeden önce lütfen telefonla ulaşıp bilgi veriniz.

* İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iade işlemleri, iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamaz.

Genel iade şartları hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Tüketici Yasası” bölümüne bakabilirsiniz.